Ústecký krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Společná regionální liga starších žákyň
Rozpis soutěže
Společná regionální liga starších žákyň
Liga Ústeckého kraje mladších žáků
Společná regionální liga mladších žákyň
Liga Ústeckého kraje MINI 4+1 a přípravky 4+1
Spol. přebor st. žáků - finálová skupina
Spol. přebor st. žáků - skupina B
Společný přebor starších žáků
Krajské školní ligy
Miroslav Jahn
Mateřský klub
Lokomotiva Louny
Rok narození
1958
Typ licence
Licence C
Platnost licence
25.4.2018
Koučovaná utkání
2.liga mladších dorostenců Č
28.9. 17:00
AK008
SSK Talent Plzeň B - Loko Louny
34 : 25
21.9. 15:00
AK006
Loko Louny - S.Vršovice
43 : 20
Žákovská liga starších žáků
23.3. 16:00
AO143
Talent A - Loko Louny
12 : 22
23.3. 14:40
AO141
Loko Louny - Karviná A
7 : 27
23.3. 12:00
AO137
Loko Louny - N. Veselí A
17 : 18
23.3. 10:40
AO135
Loko Louny - Zubří
14 : 16
23.3. 08:40
AO132
Zlín "A" - Loko Louny
22 : 17
1.3. 13:30
AO108
Vsetín - Loko Louny
19 : 21
1.3. 11:00
AO106
Loko Louny - Dukla 6
9 : 26
1.3. 09:30
AO105
Loko Louny - HK Lovosice
26 : 15
9.2. 15:15
AO075
Ivančice A - Loko Louny
21 : 14
9.2. 13:00
AO072
Loko Louny - N. Veselí A
19 : 23
9.2. 10:45
AO069
Loko Louny - Liberec A
11 : 25
9.2. 08:30
AO066
F.-Místek A - Loko Louny
16 : 24
19.1. 16:40
AO014
Loko Louny - Zubří
11 : 21
19.1. 14:00
AO010
Ledeč n. S. - Loko Louny
11 : 16
19.1. 12:40
AO008
Loko Louny - Talent A
14 : 21
19.1. 10:00
AO004
Kopřivnice A - Loko Louny
18 : 15
19.1. 08:40
AO002
Loko Louny - HK Lovosice
13 : 13
Spol. přebor st. žáků - skupina B
8.6. 15:00
CB070
Mělník - Loko Louny
6 : 11
8.6. 11:40
CB065
HK B Most - Loko Louny
20 : 15
8.6. 10:20
CB063
Loko Louny - TJ Sokol Bělá
14 : 19
10.5. 15:00
CB040
Mělník - Loko Louny
9 : 29
10.5. 11:00
CB034
Loko Louny - L.Vršovice
24 : 11
10.5. 09:00
CB031
HK B Most - Loko Louny
8 : 14
5.4. 15:00
CB020
Loko Louny - Kobylisy
14 : 8
5.4. 13:40
CB018
TJ Sokol Bělá - Loko Louny
10 : 16
5.4. 11:40
CB015
Mělník - Loko Louny
10 : 15
29.3. 13:40
CB008
Loko Louny - HK B Most
17 : 12
29.3. 11:00
CB004
Loko Louny - L.Vršovice
19 : 5
Další
Předchozí kola
SD-165 Wendy Mělník - sobota 24.5.2014 9:00 - výsledky
video
online
HK Sptk Ústí n.L. - DHK B Most
11 : 6
video
online
HK Lovosice - Loko Cheb
9 : 9
video
online
Mělník - HK Sptk Ústí n.L.
5 : 11
video
online
Loko Cheb - DHK B Most
10 : 8
video
online
HK Sptk Ústí n.L. - HK Lovosice
10 : 4
video
online
Mělník - DHK B Most
6 : 16
video
online
Loko Cheb - HK Sptk Ústí n.L.
13 : 14
video
online
Mělník - HK Lovosice
2 : 9
video
online
DHK B Most - HK Lovosice
13 : 9
video
online
Mělník - Loko Cheb
11 : 13
Tabulka střelců
Eliška Konáriková
HK Spartak Ústí n.L.
195
Veronika Šumová
HK .A.S.A. Město Lovosice
136
Adéla Stříšková
DHK Baník Most
119
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Veronika Šumová
HK .A.S.A. Město Lovosice
17
Pavlína Musilová
Lokomotiva Cheb
17
Adéla Stříšková
DHK Baník Most
14
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michaela Čabradová
Lokomotiva Cheb
32
Barbora Tesařová
Lokomotiva Cheb
22
Radka Chaloupková
Wendy Mělník
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.