Ústecký krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Společná regionální liga starších žákyň
Rozpis soutěže
Společná regionální liga starších žákyň
Liga Ústeckého kraje mladších žáků
Společná regionální liga mladších žákyň
Liga Ústeckého kraje MINI 4+1 a přípravky 4+1
Spol. přebor st. žáků - finálová skupina
Spol. přebor st. žáků - skupina B
Společný přebor starších žáků
Krajské školní ligy
Tomáš Augustýn
Mateřský klub
TJ Sokol Nové Veselí
Rok narození
1981
Typ licence
Licence A
Platnost licence
29.1.2018
Koučovaná utkání
Žákovská liga starších žáků
12.4. 14:40
AO164
V. Bystřice - N. Veselí A
28 : 20
12.4. 12:10
AO161
N. Veselí A - Ivančice A
13 : 32
12.4. 09:40
AO158
Karviná A - N. Veselí A
27 : 20
12.4. 08:00
AO156
N. Veselí A - Zlín "A"
12 : 23
23.3. 15:20
AO142
N. Veselí A - Zubří
16 : 18
23.3. 13:20
AO139
Karviná A - N. Veselí A
23 : 16
23.3. 12:00
AO137
Loko Louny - N. Veselí A
17 : 18
23.3. 10:00
AO134
N. Veselí A - Zlín "A"
15 : 14
23.3. 08:00
AO131
N. Veselí A - Talent A
14 : 10
2.3. 14:30
AO115
N. Veselí A - Talent A
23 : 23
2.3. 11:00
AO112
Jičín - N. Veselí A
14 : 25
2.3. 08:30
AO110
N. Veselí A - Kopřivnice A
30 : 25
9.2. 14:30
AO074
N. Veselí A - F.-Místek A
23 : 23
9.2. 13:00
AO072
Loko Louny - N. Veselí A
19 : 23
9.2. 11:30
AO070
N. Veselí A - Ivančice A
28 : 28
9.2. 09:15
AO067
Liberec A - N. Veselí A
26 : 12
18.1. 16:40
AO029
Šťáhlavy - N. Veselí A
15 : 16
18.1. 14:40
AO026
Kutná Hora - N. Veselí A
26 : 12
18.1. 13:20
AO024
N. Veselí A - Strakonice A
14 : 15
18.1. 11:20
AO021
N. Veselí A - Zlín "A"
13 : 21
18.1. 09:50
AO018
F.-Místek A - N. Veselí A
14 : 9
Liga Vysočiny - starší žáci
24.5. 13:45
JB120
Ledeč n. S. - N. Veselí A
15 : 22
24.5. 12:00
JB117
N. Veselí A - Havl. Brod
28 : 12
24.5. 10:15
JB114
N. Veselí A - V. Meziříčí
23 : 7
5.4. 13:05
JB098
Ledeč n. S. - N. Veselí A
12 : 15
5.4. 11:55
JB096
N. Veselí A - Havl. Brod
16 : 13
5.4. 10:45
JB094
D. Cerekev - N. Veselí A
12 : 10
5.4. 09:35
JB092
N. Veselí A - V. Meziříčí
16 : 9
30.3. 14:15
JB090
D. Cerekev - N. Veselí A
14 : 12
30.3. 13:05
JB088
N. Veselí B - D. Cerekev
12 : 17
Další
Předchozí kola
SD-165 Wendy Mělník - sobota 24.5.2014 9:00 - výsledky
video
online
HK Sptk Ústí n.L. - DHK B Most
11 : 6
video
online
HK Lovosice - Loko Cheb
9 : 9
video
online
Mělník - HK Sptk Ústí n.L.
5 : 11
video
online
Loko Cheb - DHK B Most
10 : 8
video
online
HK Sptk Ústí n.L. - HK Lovosice
10 : 4
video
online
Mělník - DHK B Most
6 : 16
video
online
Loko Cheb - HK Sptk Ústí n.L.
13 : 14
video
online
Mělník - HK Lovosice
2 : 9
video
online
DHK B Most - HK Lovosice
13 : 9
video
online
Mělník - Loko Cheb
11 : 13
Tabulka střelců
Eliška Konáriková
HK Spartak Ústí n.L.
195
Veronika Šumová
HK .A.S.A. Město Lovosice
136
Adéla Stříšková
DHK Baník Most
119
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Veronika Šumová
HK .A.S.A. Město Lovosice
17
Pavlína Musilová
Lokomotiva Cheb
17
Adéla Stříšková
DHK Baník Most
14
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michaela Čabradová
Lokomotiva Cheb
32
Barbora Tesařová
Lokomotiva Cheb
22
Radka Chaloupková
Wendy Mělník
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.