Ústecký krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Společná regionální liga starších žákyň
Rozpis soutěže
Společná regionální liga starších žákyň
Liga Ústeckého kraje mladších žáků
Společná regionální liga mladších žákyň
Liga Ústeckého kraje MINI 4+1 a přípravky 4+1
Spol. přebor st. žáků - finálová skupina
Spol. přebor st. žáků - skupina B
Společný přebor starších žáků
Krajské školní ligy
Jana Galušková
Mateřský klub
DHC SVŠ Plzeň
Rok narození
1972
Typ licence
Licence B
Platnost licence
24.5.2017
Koučovaná utkání
1.liga starších dorostenek
18.5. 12:00
AU054
Zlín - SVŠ Plzeň
25 : 29
11.5. 11:15
AU051
SVŠ Plzeň - Kobylisy
40 : 25
1.5. 17:30
AU047
Slavia - SVŠ Plzeň
21 : 29
27.4. 13:00
AU042
SVŠ Plzeň - Písek
22 : 27
13.4. 14:30
AU040
DHK Pardubice - SVŠ Plzeň
24 : 33
6.4. 12:45
AU033
SVŠ Plzeň - Olomouc
21 : 28
22.3. 13:30
AU032
SVŠ Plzeň - HK Veselí n.M.
24 : 22
15.3. 12:30
AU026
SVŠ Plzeň - Zlín
23 : 24
2.3. 13:00
AU019
SVŠ Plzeň - Slavia
19 : 16
22.2. 17:00
AU014
Písek - SVŠ Plzeň
21 : 30
16.2. 13:00
AU012
SVŠ Plzeň - DHK Pardubice
41 : 25
9.2. 14:30
AU005
Olomouc - SVŠ Plzeň
28 : 24
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
9.11. 13:00
AUA020
SVŠ Plzeň - Slavia
19 : 17
19.10. 13:00
AUA013
SVŠ Plzeň - Strakonice
32 : 12
6.10. 13:00
AUA008
SVŠ Plzeň - S.Vršovice
38 : 21
29.9. 11:00
AUA005
Slavia - SVŠ Plzeň
24 : 33
21.9. 13:00
AUA003
SVŠ Plzeň - Č.Budějovice
32 : 23
1.liga mladší dorostenky
18.5. 14:00
AW054
Zlín - SVŠ Plzeň
32 : 32
11.5. 13:00
AW051
SVŠ Plzeň - Poruba
37 : 28
4.5. 12:00
AW047
DHK Baník Most - SVŠ Plzeň
18 : 25
27.4. 11:15
AW042
SVŠ Plzeň - Písek
30 : 23
12.4. 10:30
AW040
Háje - SVŠ Plzeň
29 : 20
22.2. 15:00
AW014
Písek - SVŠ Plzeň
24 : 31
9.2. 16:30
AW005
Olomouc - SVŠ Plzeň
26 : 30
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
19.10. 16:45
AXA013
SVŠ Plzeň - DHK Baník Most
40 : 18
13.10. 16:00
AXA012
DHC Plzeň - SVŠ Plzeň
18 : 28
6.10. 16:45
AXA008
SVŠ Plzeň - S.Vršovice
39 : 25
29.9. 15:00
AXA005
Slavia - SVŠ Plzeň
25 : 28
21.9. 11:15
AXA003
SVŠ Plzeň - Loko Č.Budějovice
40 : 20
Další
Předchozí kola
SD-165 Wendy Mělník - sobota 24.5.2014 9:00 - výsledky
video
online
HK Sptk Ústí n.L. - DHK B Most
11 : 6
video
online
HK Lovosice - Loko Cheb
9 : 9
video
online
Mělník - HK Sptk Ústí n.L.
5 : 11
video
online
Loko Cheb - DHK B Most
10 : 8
video
online
HK Sptk Ústí n.L. - HK Lovosice
10 : 4
video
online
Mělník - DHK B Most
6 : 16
video
online
Loko Cheb - HK Sptk Ústí n.L.
13 : 14
video
online
Mělník - HK Lovosice
2 : 9
video
online
DHK B Most - HK Lovosice
13 : 9
video
online
Mělník - Loko Cheb
11 : 13
Tabulka střelců
Eliška Konáriková
HK Spartak Ústí n.L.
195
Veronika Šumová
HK .A.S.A. Město Lovosice
136
Adéla Stříšková
DHK Baník Most
119
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Veronika Šumová
HK .A.S.A. Město Lovosice
17
Pavlína Musilová
Lokomotiva Cheb
17
Adéla Stříšková
DHK Baník Most
14
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michaela Čabradová
Lokomotiva Cheb
32
Barbora Tesařová
Lokomotiva Cheb
22
Radka Chaloupková
Wendy Mělník
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.