Ústecký krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Společná regionální liga starších žákyň
Rozpis soutěže
Společná regionální liga starších žákyň
Liga Ústeckého kraje mladších žáků
Společná regionální liga mladších žákyň
Liga Ústeckého kraje MINI 4+1 a přípravky 4+1
Spol. přebor st. žáků - finálová skupina
Spol. přebor st. žáků - skupina B
Společný přebor starších žáků
Krajské školní ligy
Jan Balcer
Mateřský klub
Lokomotiva Vršovice
Rok narození
1991
Typ licence
Licence C
Platnost licence
29.8.2017
Koučovaná utkání
Český pohár mužů
1.9. 15:00
AN009
L.Vršovice - Libčice n. Vlt.
25 : 31
Přebor Prahy mužů
12.6. 18:00
BA089
L.Vršovice B - Sorry HáK
20 : 29
4.6. 19:00
BA083
Tamburello - L.Vršovice B
23 : 20
29.5. 17:30
BA078
L.Vršovice B - Praha 4 "B"
16 : 16
21.5. 18:30
BA074
Všenory - L.Vršovice B
24 : 21
15.5. 17:30
BA067
L.Vršovice B - Sparta
20 : 24
11.5. 20:00
BA065
S.Vršovice B - L.Vršovice B
28 : 21
24.4. 19:45
BA055
L.Vršovice B - Praha 4 "C"
23 : 22
21.4. 19:30
BA047
Čambavamba - L.Vršovice B
31 : 18
1.11. 20:30
BA044
Sorry HáK - L.Vršovice B
20 : 18
24.10. 19:30
BA038
L.Vršovice B - Tamburello
20 : 26
Přebor Prahy starších žáků
14.9. 13:40
BC008
L.Vršovice - Kobylisy
12 : 5
Přebor Prahy mladších žáků
17.11. 13:20
BD059
S.Vršovice - Zárubova
13 : 5
17.11. 10:40
BD055
Dukla 6 - Zárubova
20 : 5
17.11. 09:20
BD053
Zárubova - L.Vršovice
13 : 15
3.11. 14:30
BD050
Zárubova - Dukla 4
17 : 19
3.11. 13:10
BD048
HC Všenory - Zárubova
2 : 13
3.11. 11:10
BD045
Zárubova - Chodov
10 : 18
3.11. 09:50
BD043
Dukla 6 - Zárubova
27 : 2
21.9. 15:00
BD020
HC Všenory - Zárubova
5 : 13
21.9. 13:00
BD017
Zárubova - S.Vršovice
5 : 20
21.9. 11:00
BD014
L.Vršovice - Zárubova
7 : 13
21.9. 09:00
BD011
Zárubova - Chodov
10 : 16
Společný přebor mladších žáků
11.5. 15:18
BJ090
Sokol Úvaly B - Zárubova
11 : 18
11.5. 09:00
BJ081
Dukla 4 - Zárubova
14 : 10
27.4. 13:54
BJ058
Sokol Úvaly B - Zárubova
10 : 18
27.4. 11:48
BJ055
TJ Sokol Bělá - Zárubova
7 : 21
Společná regionální liga
31.5. 16:30
CR044
Sokol Kobylisy - L.Vršovice
23 : 26
25.5. 16:30
CR042
L.Vršovice - HK B Most
43 : 30
18.5. 15:00
CR037
L.Vršovice - Ml. Boleslav B
24 : 24
Další
Předchozí kola
SD-165 Wendy Mělník - sobota 24.5.2014 9:00 - výsledky
video
online
HK Sptk Ústí n.L. - DHK B Most
11 : 6
video
online
HK Lovosice - Loko Cheb
9 : 9
video
online
Mělník - HK Sptk Ústí n.L.
5 : 11
video
online
Loko Cheb - DHK B Most
10 : 8
video
online
HK Sptk Ústí n.L. - HK Lovosice
10 : 4
video
online
Mělník - DHK B Most
6 : 16
video
online
Loko Cheb - HK Sptk Ústí n.L.
13 : 14
video
online
Mělník - HK Lovosice
2 : 9
video
online
DHK B Most - HK Lovosice
13 : 9
video
online
Mělník - Loko Cheb
11 : 13
Tabulka střelců
Eliška Konáriková
HK Spartak Ústí n.L.
195
Veronika Šumová
HK .A.S.A. Město Lovosice
136
Adéla Stříšková
DHK Baník Most
119
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Veronika Šumová
HK .A.S.A. Město Lovosice
17
Pavlína Musilová
Lokomotiva Cheb
17
Adéla Stříšková
DHK Baník Most
14
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michaela Čabradová
Lokomotiva Cheb
32
Barbora Tesařová
Lokomotiva Cheb
22
Radka Chaloupková
Wendy Mělník
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.