Ústecký krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Společná regionální liga starších žákyň
Rozpis soutěže
Společná regionální liga starších žákyň
Liga Ústeckého kraje mladších žáků
Společná regionální liga mladších žákyň
Liga Ústeckého kraje MINI 4+1 a přípravky 4+1
Spol. přebor st. žáků - finálová skupina
Spol. přebor st. žáků - skupina B
Společný přebor starších žáků
Krajské školní ligy
Filip Barták
Mateřský klub
Jiskra Třeboň
Rok narození
1978
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
10.5. 18:00
AB127
Strakonice - Loko Louny
35 : 28
12.4. 17:00
AB113
Loko Louny - Karviná B
26 : 26
15.3. 12:00
AB092
Dukla B - Bystřice p.H.
34 : 32
1.12. 17:00
AB056
Jičín "B" - Náchod
36 : 20
10.11. 13:00
AB039
Loko Louny - Dukla B
31 : 31
26.10. 18:00
AB031
Strakonice - N.Veselí
27 : 26
12.10. 18:00
AB019
Strakonice - Chodov
34 : 26
28.9. 18:00
AB007
Strakonice - Litovel
23 : 23
2 liga mužů JZČ
11.5. 10:30
AC129
Sezimovo Ústí - Chodov B
20 : 17
29.9. 17:00
AC011
Č.Budějovice - Starý Plzenec
26 : 36
2.liga mužů SVČ
23.11. 17:00
AD049
Praha 4 - Jablonec
32 : 23
1.liga starších dorostenců
1.12. 15:00
AG056
Jičín - Náchod
39 : 24
2.liga starších dorostenců Č
15.2. 15:00
AH072
D. Cerekev - Chrudim
17 : 25
16.11. 14:30
AH047
HC Plzeň - Chrudim
19 : 23
29.9. 15:00
AH011
Loko Č.Budějovice - HC Plzeň
20 : 17
22.9. 09:30
AH003
HC Plzeň - TJ Sokol Úvaly
21 : 17
1.liga mladších dorostenců
3.5. 16:00
AJ122
Strakonice - Jičín
39 : 32
1.12. 13:00
AJ056
Jičín - Strakonice
34 : 30
26.10. 16:00
AJ032
Strakonice - HK Lovosice
30 : 30
12.10. 16:00
AJ021
Strakonice - Talent Plzeň
31 : 29
28.9. 16:00
AJ010
Strakonice - Frýdek-Místek
31 : 31
2.liga mladších dorostenců Č
12.4. 14:30
AK113
Loko Louny - TJ Sokol Bělá p.B.
29 : 21
30.3. 13:00
AK107
Č.Budějovice - SSK Talent Plzeň B
29 : 30
10.11. 15:00
AK039
Loko Louny - 1.HC Pardubice
33 : 28
29.9. 13:00
AK011
Č.Budějovice - TJ Sokol Bělá p.B.
34 : 18
Český pohár mužů
15.9. 19:00
AN034
Sezimovo Ústí - Strakonice
17 : 26
1.liga žen
4.5. 14:30
AR127
Most B - Bohunice
28 : 21
22.3. 15:15
AR104
HC Plzeň - SVŠ Plzeň A
33 : 19
1.3. 12:00
AR085
Slavia B - Most B
25 : 20
16.2. 10:30
AR077
HC Plzeň - Otrokovice
22 : 27
Další
Kalendář
Předchozí kola
SD-165 Wendy Mělník - sobota 24.5.2014 9:00 - výsledky
video
online
HK Sptk Ústí n.L. - DHK B Most
11 : 6
video
online
HK Lovosice - Loko Cheb
9 : 9
video
online
Mělník - HK Sptk Ústí n.L.
5 : 11
video
online
Loko Cheb - DHK B Most
10 : 8
video
online
HK Sptk Ústí n.L. - HK Lovosice
10 : 4
video
online
Mělník - DHK B Most
6 : 16
video
online
Loko Cheb - HK Sptk Ústí n.L.
13 : 14
video
online
Mělník - HK Lovosice
2 : 9
video
online
DHK B Most - HK Lovosice
13 : 9
video
online
Mělník - Loko Cheb
11 : 13
Tabulka střelců
Eliška Konáriková
HK Spartak Ústí n.L.
195
Veronika Šumová
HK .A.S.A. Město Lovosice
136
Adéla Stříšková
DHK Baník Most
119
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Veronika Šumová
HK .A.S.A. Město Lovosice
17
Pavlína Musilová
Lokomotiva Cheb
17
Adéla Stříšková
DHK Baník Most
14
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michaela Čabradová
Lokomotiva Cheb
32
Barbora Tesařová
Lokomotiva Cheb
22
Radka Chaloupková
Wendy Mělník
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.