Ústecký krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Společná regionální liga starších žákyň
Liga Ústeckého kraje mladších žáků
Společná regionální liga mladších žákyň
Liga Ústeckého kraje MINI 4+1 a přípravky 4+1
Spol. přebor st. žáků - finálová skupina
Spol. přebor st. žáků - skupina B
Společný přebor starších žáků
Rozpis soutěže
Podzimní část
Krajské školní ligy
Pavla Skružná
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1978
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
12.4. 13:00
AC112
S.Vršovice - VŠ Plzeň
26 : 25
23.11. 18:00
AC051
S.Vršovice - Starý Plzenec
27 : 21
2.liga mužů SVČ
24.11. 16:00
AD052
HK Lovosice B - Ústí n.L.
24 : 26
16.11. 13:00
AD046
Ústí n.L. - Slavia
27 : 21
29.9. 16:00
AD008
HK Lovosice B - HC Žatec
31 : 21
1.liga starších dorostenců
24.11. 14:00
AG052
HK Lovosice - Dukla
27 : 35
29.9. 14:00
AG008
HK Lovosice - Talent Plzeň
26 : 29
2.liga starších dorostenců Č
23.3. 17:00
AH097
Sokol Kobylisy - ELP Jablonec
18 : 21
16.11. 15:00
AH046
HSK Tygři - D. Cerekev
26 : 28
13.10. 15:00
AH020
Sokol Kobylisy - D. Cerekev
33 : 18
1.liga mladších dorostenců
24.11. 12:00
AJ052
HK Lovosice - Dukla
19 : 23
29.9. 12:00
AJ008
HK Lovosice - Talent Plzeň
41 : 26
2.liga mladších dorostenců Č
12.4. 09:00
AK112
S.Vršovice - 1.HC Pardubice
18 : 36
8.3. 09:00
AK086
S.Vršovice - Třeboň
28 : 34
23.11. 14:30
AK051
S.Vršovice - TJ Sokol Bělá p.B.
24 : 19
1.liga žen
4.5. 13:00
AR129
Slavia B - Kobylisy
19 : 17
1.5. 12:00
AR103
Most B - Kobylisy
14 : 25
12.4. 11:00
AR119
S.Vršovice - Kunovice
12 : 16
6.4. 10:30
AR114
SVŠ Plzeň A - Kobylisy
22 : 30
16.3. 15:00
AR098
Slavia B - Olomouc B
33 : 26
8.3. 11:00
AR093
S.Vršovice - SVŠ Plzeň A
33 : 19
23.2. 13:00
AR079
Most B - Zlín B
32 : 36
9.11. 15:00
AR038
SVŠ Plzeň A - HC Plzeň
26 : 19
26.10. 17:30
AR058
HC Plzeň - Slavia B
26 : 26
19.10. 15:00
AR027
SVŠ Plzeň A - S.Vršovice
20 : 23
5.10. 13:30
AR015
Kobylisy - Otrokovice
19 : 23
21.9. 11:00
AR001
S.Vršovice - Most B
27 : 20
2.liga žen Č
23.11. 16:15
AS051
S.Vršovice B - Milevsko
26 : 21
16.11. 17:00
AS046
Ústí n.L. - S.Vršovice B
19 : 20
2.liga žen M
6.10. 16:00
AT007
H.Brod - SK Velká Bystřice
35 : 18
Další
Kalendář
Předchozí kola
6. turnaj, Lovosice, 30.11. - výsledky
video
online
HK Lovosice - HK B Most
17 : 7
video
online
Loko Louny - Úvaly
19 : 12
video
online
HK B Most - Kutná Hora
15 : 12
video
online
Loko Louny - HK Lovosice
15 : 16
video
online
Úvaly - Kutná Hora
13 : 20
video
online
HK B Most - Loko Louny
13 : 18
video
online
HK Lovosice - Úvaly
18 : 18
video
online
Kutná Hora - Loko Louny
18 : 15
video
online
Úvaly - HK B Most
14 : 21
video
online
Kutná Hora - HK Lovosice
13 : 19
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kutná Hora
20
16
0
4
319 : 239
32
2
Úvaly
20
11
2
7
270 : 293
24
3
HK Lovosice
20
9
2
9
292 : 271
20
4
Loko Louny
20
10
0
10
301 : 270
20
5
HK B Most
20
7
1
12
239 : 273
15
6
TJ Sokol Bělá
20
4
1
15
226 : 301
9
Tabulka střelců
Martin Baičev
HK .A.S.A. Město Lovosice
97
Daniel Bossanyi
TJ Sokol Úvaly
92
Ondřej Špaček
TJ Sparta Kutná Hora
74
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Matouš Najman
TJ Sokol Úvaly
11
Michael Procházka
TJ Sparta Kutná Hora
10
Lukáš Lesař
HK Baník Most
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michael Procházka
TJ Sparta Kutná Hora
18
Matouš Najman
TJ Sokol Úvaly
16
Jakub Schichor
HK Baník Most
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.