Ústecký krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Společná regionální liga starších žákyň
Rozpis soutěže
Společná regionální liga starších žákyň
Liga Ústeckého kraje mladších žáků
Společná regionální liga mladších žákyň
Liga Ústeckého kraje MINI 4+1 a přípravky 4+1
Spol. přebor st. žáků - finálová skupina
Spol. přebor st. žáků - skupina B
Společný přebor starších žáků
Krajské školní ligy
Pavla Skružná
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1978
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
12.4. 13:00
AC112
S.Vršovice - VŠ Plzeň
26 : 25
23.11. 18:00
AC051
S.Vršovice - Starý Plzenec
27 : 21
2.liga mužů SVČ
24.11. 16:00
AD052
HK Lovosice B - Ústí n.L.
24 : 26
16.11. 13:00
AD046
Ústí n.L. - Slavia
27 : 21
29.9. 16:00
AD008
HK Lovosice B - HC Žatec
31 : 21
1.liga starších dorostenců
24.11. 14:00
AG052
HK Lovosice - Dukla
27 : 35
29.9. 14:00
AG008
HK Lovosice - Talent Plzeň
26 : 29
2.liga starších dorostenců Č
23.3. 17:00
AH097
Sokol Kobylisy - ELP Jablonec
18 : 21
16.11. 15:00
AH046
HSK Tygři - D. Cerekev
26 : 28
13.10. 15:00
AH020
Sokol Kobylisy - D. Cerekev
33 : 18
1.liga mladších dorostenců
24.11. 12:00
AJ052
HK Lovosice - Dukla
19 : 23
29.9. 12:00
AJ008
HK Lovosice - Talent Plzeň
41 : 26
2.liga mladších dorostenců Č
12.4. 09:00
AK112
S.Vršovice - 1.HC Pardubice
18 : 36
8.3. 09:00
AK086
S.Vršovice - Třeboň
28 : 34
23.11. 14:30
AK051
S.Vršovice - TJ Sokol Bělá p.B.
24 : 19
1.liga žen
4.5. 13:00
AR129
Slavia B - Kobylisy
19 : 17
1.5. 12:00
AR103
Most B - Kobylisy
14 : 25
12.4. 11:00
AR119
S.Vršovice - Kunovice
12 : 16
6.4. 10:30
AR114
SVŠ Plzeň A - Kobylisy
22 : 30
16.3. 15:00
AR098
Slavia B - Olomouc B
33 : 26
8.3. 11:00
AR093
S.Vršovice - SVŠ Plzeň A
33 : 19
23.2. 13:00
AR079
Most B - Zlín B
32 : 36
9.11. 15:00
AR038
SVŠ Plzeň A - HC Plzeň
26 : 19
26.10. 17:30
AR058
HC Plzeň - Slavia B
26 : 26
19.10. 15:00
AR027
SVŠ Plzeň A - S.Vršovice
20 : 23
5.10. 13:30
AR015
Kobylisy - Otrokovice
19 : 23
21.9. 11:00
AR001
S.Vršovice - Most B
27 : 20
2.liga žen Č
23.11. 16:15
AS051
S.Vršovice B - Milevsko
26 : 21
16.11. 17:00
AS046
Ústí n.L. - S.Vršovice B
19 : 20
2.liga žen M
6.10. 16:00
AT007
H.Brod - SK Velká Bystřice
35 : 18
Další
Kalendář
Předchozí kola
SD-165 Wendy Mělník - sobota 24.5.2014 9:00 - výsledky
video
online
HK Sptk Ústí n.L. - DHK B Most
11 : 6
video
online
HK Lovosice - Loko Cheb
9 : 9
video
online
Mělník - HK Sptk Ústí n.L.
5 : 11
video
online
Loko Cheb - DHK B Most
10 : 8
video
online
HK Sptk Ústí n.L. - HK Lovosice
10 : 4
video
online
Mělník - DHK B Most
6 : 16
video
online
Loko Cheb - HK Sptk Ústí n.L.
13 : 14
video
online
Mělník - HK Lovosice
2 : 9
video
online
DHK B Most - HK Lovosice
13 : 9
video
online
Mělník - Loko Cheb
11 : 13
Tabulka střelců
Eliška Konáriková
HK Spartak Ústí n.L.
195
Veronika Šumová
HK .A.S.A. Město Lovosice
136
Adéla Stříšková
DHK Baník Most
119
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Veronika Šumová
HK .A.S.A. Město Lovosice
17
Pavlína Musilová
Lokomotiva Cheb
17
Adéla Stříšková
DHK Baník Most
14
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michaela Čabradová
Lokomotiva Cheb
32
Barbora Tesařová
Lokomotiva Cheb
22
Radka Chaloupková
Wendy Mělník
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.