Ústecký krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Společná regionální liga starších žákyň
Rozpis soutěže
Společná regionální liga starších žákyň
Liga Ústeckého kraje mladších žáků
Společná regionální liga mladších žákyň
Liga Ústeckého kraje MINI 4+1 a přípravky 4+1
Spol. přebor st. žáků - finálová skupina
Spol. přebor st. žáků - skupina B
Společný přebor starších žáků
Krajské školní ligy
Pavla Skružná
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1978
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga starších dorostenek
6.4. 12:45
AU033
SVŠ Plzeň - Olomouc
21 : 28
23.3. 12:00
AU029
Slavia - Olomouc
31 : 32
15.3. 17:00
AU028
Písek - Slavia
28 : 28
1.2. 11:00
AU002
Kobylisy - Písek
17 : 23
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
9.11. 13:00
AUA020
SVŠ Plzeň - Slavia
19 : 17
19.10. 13:00
AUA013
SVŠ Plzeň - Strakonice
32 : 12
21.9. 13:00
AUA001
S.Vršovice - Strakonice
20 : 28
Liga starších dorostenek-M-sk.A
6.10. 12:00
AUC007
H.Brod - Olomouc
22 : 29
1.liga mladší dorostenky
17.5. 15:00
AW056
Písek - DHK Baník Most
24 : 15
26.4. 10:30
AW041
Háje - Olomouc
21 : 24
6.4. 14:30
AW033
SVŠ Plzeň - Olomouc
27 : 29
23.2. 10:30
AW015
DHK Baník Most - Bohunice
19 : 15
2.liga mladších dorostenek-Č
4.5. 15:00
AWA047
Slavia - S.Vršovice
27 : 22
1.2. 13:00
AWA002
Kobylisy - HC Plzeň
24 : 15
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
9.11. 16:45
AXA020
SVŠ Plzeň - Slavia
32 : 24
19.10. 16:45
AXA013
SVŠ Plzeň - DHK Baník Most
40 : 18
21.9. 09:00
AXA001
S.Vršovice - DHK Baník Most
17 : 23
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
2.11. 10:30
AXB016
Háje - Písek
29 : 26
2.10. 17:45
AXB007
Kobylisy - Háje
22 : 42
Liga mladších dorostenek M-sk.A
6.10. 14:00
AYA007
H.Brod - Olomouc
22 : 47
Pražský přebor žen
11.6. 19:00
BB092
Mělník - Praha 4
19 : 11
13.4. 14:00
BB058
Mělník - Střešovice
14 : 14
3.11. 14:00
BB036
Mělník - Praha 4
23 : 18
Společná regionální liga
27.10. 16:30
CR023
Wendy Mělník - HK B Most
24 : 21
13.10. 17:00
CR018
Sokol Kobylisy - HK B Most
32 : 26
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
SD-165 Wendy Mělník - sobota 24.5.2014 9:00 - výsledky
video
online
HK Sptk Ústí n.L. - DHK B Most
11 : 6
video
online
HK Lovosice - Loko Cheb
9 : 9
video
online
Mělník - HK Sptk Ústí n.L.
5 : 11
video
online
Loko Cheb - DHK B Most
10 : 8
video
online
HK Sptk Ústí n.L. - HK Lovosice
10 : 4
video
online
Mělník - DHK B Most
6 : 16
video
online
Loko Cheb - HK Sptk Ústí n.L.
13 : 14
video
online
Mělník - HK Lovosice
2 : 9
video
online
DHK B Most - HK Lovosice
13 : 9
video
online
Mělník - Loko Cheb
11 : 13
Tabulka střelců
Eliška Konáriková
HK Spartak Ústí n.L.
195
Veronika Šumová
HK .A.S.A. Město Lovosice
136
Adéla Stříšková
DHK Baník Most
119
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Veronika Šumová
HK .A.S.A. Město Lovosice
17
Pavlína Musilová
Lokomotiva Cheb
17
Adéla Stříšková
DHK Baník Most
14
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michaela Čabradová
Lokomotiva Cheb
32
Barbora Tesařová
Lokomotiva Cheb
22
Radka Chaloupková
Wendy Mělník
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.