Ústecký krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Společná regionální liga starších žákyň
Rozpis soutěže
Společná regionální liga starších žákyň
Liga Ústeckého kraje mladších žáků
Společná regionální liga mladších žákyň
Liga Ústeckého kraje MINI 4+1 a přípravky 4+1
Spol. přebor st. žáků - finálová skupina
Spol. přebor st. žáků - skupina B
Společný přebor starších žáků
Krajské školní ligy
Daniela Radová
Mateřský klub
DHC Slavia Praha
Rok narození
1979
Typ licence
Licence A
Platnost licence
25.4.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
10.5. 18:00
AC127
Šťáhlavy "B" - Talent Plzeň "B"
20 : 40
18.4. 19:30
AC104
Starý Plzenec - Košutka
27 : 25
22.3. 17:00
AC101
Košutka - VŠ Plzeň
17 : 17
2.liga starších dorostenců Č
30.3. 16:30
AH104
HC Plzeň - TJ košutka
14 : 23
22.3. 15:00
AH101
TJ košutka - HSK Tygři
29 : 17
Český pohár mužů
31.8. 15:00
AN005
HC Žatec - VŠ Plzeň
22 : 25
Český pohár žen
7.9. 16:00
APR006
Loko Cheb - Slavoj Tachov
14 : 12
1.liga žen
13.4. 13:00
AR117
HC Plzeň - Poruba B
37 : 22
16.3. 15:00
AR098
Slavia B - Olomouc B
33 : 26
2.3. 15:00
AR088
SVŠ Plzeň A - Otrokovice
24 : 32
15.2. 16:30
AR075
SVŠ Plzeň A - Kunovice
18 : 19
4.12. 17:45
AR063
Kobylisy - Slavia B
21 : 16
3.11. 14:30
AR031
Most B - Kunovice
28 : 26
26.10. 17:30
AR058
HC Plzeň - Slavia B
26 : 26
19.10. 15:00
AR027
SVŠ Plzeň A - S.Vršovice
20 : 23
29.9. 13:00
AR008
Slavia B - Bohunice
33 : 25
21.9. 11:00
AR001
S.Vršovice - Most B
27 : 20
2.liga žen Č
27.4. 15:00
AS123
Loko Cheb - Ústí n.L.
26 : 31
8.3. 15:00
AS096
Loko Cheb - Slavoj Tachov
24 : 20
22.2. 15:00
AS083
Loko Cheb - Č.Budějovice
23 : 19
9.2. 13:00
AS071
Slavoj Tachov - DHK Pardubice
22 : 24
23.11. 15:00
AS053
Loko Cheb - Kovofiniš Ledeč n.S.
29 : 24
9.11. 17:00
AS042
Loko Cheb - Strakonice
29 : 29
20.10. 14:00
AS030
Slavoj Tachov - Loko Cheb
16 : 25
1.liga starších dorostenek
2.3. 13:00
AU019
SVŠ Plzeň - Slavia
19 : 16
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
19.10. 13:00
AUA013
SVŠ Plzeň - Strakonice
32 : 12
29.9. 11:00
AUA005
Slavia - SVŠ Plzeň
24 : 33
21.9. 13:00
AUA001
S.Vršovice - Strakonice
20 : 28
2.liga starších dorostenek Č
13.4. 16:30
AVA039
HC Plzeň - Házená J.Hradec
35 : 27
1.liga mladší dorostenky
2.3. 16:45
AW019
SVŠ Plzeň - DHK Baník Most
31 : 11
Další
Kalendář
Předchozí kola
SD-165 Wendy Mělník - sobota 24.5.2014 9:00 - výsledky
video
online
HK Sptk Ústí n.L. - DHK B Most
11 : 6
video
online
HK Lovosice - Loko Cheb
9 : 9
video
online
Mělník - HK Sptk Ústí n.L.
5 : 11
video
online
Loko Cheb - DHK B Most
10 : 8
video
online
HK Sptk Ústí n.L. - HK Lovosice
10 : 4
video
online
Mělník - DHK B Most
6 : 16
video
online
Loko Cheb - HK Sptk Ústí n.L.
13 : 14
video
online
Mělník - HK Lovosice
2 : 9
video
online
DHK B Most - HK Lovosice
13 : 9
video
online
Mělník - Loko Cheb
11 : 13
Tabulka střelců
Eliška Konáriková
HK Spartak Ústí n.L.
195
Veronika Šumová
HK .A.S.A. Město Lovosice
136
Adéla Stříšková
DHK Baník Most
119
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Veronika Šumová
HK .A.S.A. Město Lovosice
17
Pavlína Musilová
Lokomotiva Cheb
17
Adéla Stříšková
DHK Baník Most
14
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michaela Čabradová
Lokomotiva Cheb
32
Barbora Tesařová
Lokomotiva Cheb
22
Radka Chaloupková
Wendy Mělník
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.