Ústecký krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Společná regionální liga starších žákyň
Liga Ústeckého kraje mladších žáků
Společná regionální liga mladších žákyň
Liga Ústeckého kraje MINI 4+1 a přípravky 4+1
Spol. přebor st. žáků - finálová skupina
Spol. přebor st. žáků - skupina B
Rozpis soutěže
jarní turnaje sk.B
Společný přebor starších žáků
Krajské školní ligy
Josef Kokoška
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1981
Typ licence
Licence A
Platnost licence
9.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
26.4. 18:00
AC115
Šťáhlavy "B" - Košutka
28 : 23
23.3. 18:00
AC100
Talent Plzeň "B" - Ledeč n.S.
31 : 22
8.3. 17:30
AC088
Košutka - Č.Budějovice
28 : 25
24.11. 18:00
AC054
Bohemians - Č.Budějovice
25 : 26
17.11. 17:00
AC046
VŠ Plzeň - S.Vršovice
26 : 27
17.11. 15:00
AC047
Starý Plzenec - Talent Plzeň "B"
24 : 28
2.liga mužů SVČ
4.5. 17:00
AD126
HC Žatec - Praha 4
20 : 33
12.4. 17:00
AD110
Libčice n. Vlt. - Ml. Boleslav
27 : 22
2.3. 17:30
AD082
Praha 4 - Zruč n.S.
29 : 21
15.2. 17:00
AD070
Libčice n. Vlt. - Liberec
40 : 22
10.11. 18:00
AD040
Slavia - Kolín
25 : 21
19.10. 18:00
AD028
HC Žatec - Ml. Boleslav
18 : 30
6.10. 17:30
AD015
Liberec - Ml. Boleslav
20 : 25
28.9. 17:00
AD007
Jablonec - Slavia
23 : 22
1.liga starších dorostenců
23.3. 16:00
AG100
Talent Plzeň - Jičín
29 : 19
15.3. 16:00
AG092
Dukla - Frýdek-Místek
36 : 31
4.12. 20:00
AG085
HK Lovosice - Kopřivnice
36 : 34
22.9. 14:00
AG005
HK Lovosice - Handball KP Brno
34 : 17
2.liga starších dorostenců Č
11.5. 15:00
AH131
HSK Tygři - TJ Sokol Úvaly
18 : 25
8.5. 11:00
AH069
TJ Sokol Úvaly - HC Plzeň
24 : 13
8.3. 15:30
AH088
TJ košutka - Loko Č.Budějovice
23 : 26
28.9. 15:00
AH007
ELP Jablonec - D. Cerekev
29 : 17
1.liga mladších dorostenců
23.3. 14:00
AJ100
Talent Plzeň - Jičín
31 : 28
15.3. 14:00
AJ092
Dukla - Frýdek-Místek
38 : 28
4.12. 16:00
AJ085
HK Lovosice - Kopřivnice
30 : 23
22.9. 12:00
AJ005
HK Lovosice - KP Brno
38 : 22
2.liga mladších dorostenců Č
6.10. 15:30
AK015
Liberec - Č.Budějovice
21 : 20
Žákovská liga starších žáků
9.2. 15:15
AO075
Ivančice A - Loko Louny
21 : 14
9.2. 13:45
AO073
Liberec A - Ivančice A
21 : 24
9.2. 13:00
AO072
Loko Louny - N. Veselí A
19 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
7. turnaj, Mělník, 8.6. - výsledky
video
online
Mělník - TJ Sokol Bělá
8 : 18
video
online
L.Vršovice - HK B Most
10 : 22
video
online
Loko Louny - TJ Sokol Bělá
14 : 19
video
online
Mělník - L.Vršovice
12 : 9
video
online
HK B Most - Loko Louny
20 : 15
video
online
TJ Sokol Bělá - L.Vršovice
20 : 10
video
online
Mělník - HK B Most
5 : 17
video
online
HK B Most - TJ Sokol Bělá
13 : 9
video
online
Mělník - Loko Louny
6 : 11
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Loko Louny
18
16
0
2
329 : 157
32
2
TJ Sokol Bělá
18
15
0
3
314 : 170
30
3
HK B Most
18
12
0
6
255 : 195
24
4
L.Vršovice
18
10
0
8
227 : 248
20
5
S.Vršovice
18
4
0
14
126 : 283
8
6
Kobylisy
18
2
2
14
169 : 262
6
7
Mělník
18
2
2
14
153 : 258
6
Tabulka střelců
Jakub Humpola
TJ Sokol Bělá p.B.
78
Marcel Vraný
Lokomotiva Louny
73
Patrik Stach
TJ Sokol Bělá p.B.
68
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Androník
Sokol Kobylisy
9
Jakub Janíček
Wendy Mělník
7
Václav Levý
HK Baník Most
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Bada
HK Baník Most
14
Ondřej Zelenka
Wendy Mělník
12
Adam Palouda
Lokomotiva Vršovice
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.