Ústecký krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Společná regionální liga starších žákyň
Liga Ústeckého kraje mladších žáků
Rozpis soutěže
Liga Ústeckého kraje mladších žáků
Společná regionální liga mladších žákyň
Liga Ústeckého kraje MINI 4+1 a přípravky 4+1
Spol. přebor st. žáků - finálová skupina
Spol. přebor st. žáků - skupina B
Společný přebor starších žáků
Krajské školní ligy
Jaroslav Lorenc
Mateřský klub
Baník Most
Rok narození
1964
Typ licence
Licence A
Platnost licence
28.1.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
11.5. 17:00
AC131
VŠ Plzeň - Bohemians
20 : 34
11.5. 15:00
AC130
Starý Plzenec - Třeboň
29 : 31
16.3. 18:00
AC095
Bohemians - S.Vršovice
23 : 34
7.12. 18:00
AC062
S.Vršovice - Košutka
36 : 30
17.11. 18:00
AC043
Bohemians - Šťáhlavy "B"
30 : 19
9.11. 17:00
AC038
Košutka - Starý Plzenec
26 : 20
20.10. 17:00
AC025
Starý Plzenec - Šťáhlavy "B"
36 : 22
5.10. 17:00
AC016
Košutka - Bohemians
32 : 24
2.liga mužů SVČ
4.5. 17:00
AD125
Slavia - Liberec
28 : 29
13.4. 17:00
AD113
HC Žatec - TJ Sokol Bělá
28 : 23
6.4. 17:00
AD091
Jablonec - TJ Sokol Bělá
30 : 20
22.2. 17:30
AD075
Praha 4 - Libčice n. Vlt.
28 : 24
15.2. 16:00
AD068
Ml. Boleslav - Ústí n.L.
22 : 23
24.11. 10:30
AD050
HC Žatec - Liberec
31 : 35
10.11. 10:30
AD039
HC Žatec - Ústí n.L.
22 : 29
26.10. 13:00
AD035
Ústí n.L. - Praha 4
19 : 25
2.liga starších dorostenců Č
26.4. 12:20
AH117
HC Plzeň - D. Cerekev
18 : 17
6.4. 15:00
AH091
ELP Jablonec - HC Plzeň
23 : 13
2.3. 16:00
AH083
Sokol Kobylisy - Chrudim
24 : 22
9.11. 15:00
AH038
TJ košutka - HC Plzeň
30 : 19
26.10. 15:00
AH035
HSK Tygři - TJ košutka
21 : 35
5.10. 15:00
AH016
TJ košutka - TJ Sokol Úvaly
39 : 26
2.liga mladších dorostenců Č
7.12. 14:30
AK062
S.Vršovice - D.Králové
18 : 36
Žákovská liga starších žáků
8.2. 14:40
AO064
Sokol Úvaly A - V. Bystřice
14 : 31
8.2. 13:50
AO063
Zlín "A" - Talent A
15 : 14
8.2. 11:20
AO060
Sokol Úvaly A - Talent A
15 : 22
8.2. 09:40
AO058
Talent A - V. Bystřice
12 : 23
Český pohár žen
14.9. 11:00
APR012
Ústí n.L. - HC Plzeň
15 : 36
2.liga žen Č
3.5. 13:00
AS129
Kobylisy B - Slavoj Tachov
20 : 25
23.3. 15:00
AS105
Ústí n.L. - Č.Budějovice
23 : 27
Další
Kalendář
Předchozí kola
MH-217 Slavoj Děčín - neděle 1.6. 9:00 (X Žatec, Tygři) - výsledky
video
online
Slavoj Děčín - Lovosice B
10 : 9
video
online
Lovosice A - HK B Most
13 : 7
video
online
Lovosice B - Loko Louny
2 : 10
video
online
Lovosice A - Slavoj Děčín
22 : 2
video
online
HK B Most - Loko Louny
8 : 8
video
online
Lovosice B - Lovosice A
8 : 23
video
online
Slavoj Děčín - HK B Most
4 : 15
video
online
Loko Louny - Lovosice A
9 : 13
video
online
HK B Most - Lovosice B
14 : 3
video
online
Loko Louny - Slavoj Děčín
15 : 8
Tabulka střelců
Jaroslav Trkovský
Lokomotiva Louny
166
Jan Durček
HK .A.S.A. Město Lovosice "A"
123
Václav Kovář
HK .A.S.A. Město Lovosice "A"
98
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jaroslav Trkovský
Lokomotiva Louny
6
Šimon Šmíd
HK .A.S.A. Město Lovosice "B"
6
Jan Durček
HK .A.S.A. Město Lovosice "A"
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Daniel Dojčinovič
HK .A.S.A. Město Lovosice "A"
18
Josef Sekal
Lokomotiva Louny
14
Martin Kramer
Slavoj Děčín
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.