Ústecký krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Společná regionální liga starších žákyň
Liga Ústeckého kraje mladších žáků
Společná regionální liga mladších žákyň
Rozpis soutěže
Společná regionální liga mladších žákyň
Liga Ústeckého kraje MINI 4+1 a přípravky 4+1
Spol. přebor st. žáků - finálová skupina
Spol. přebor st. žáků - skupina B
Společný přebor starších žáků
Krajské školní ligy
Jaroslav Lorenc
Mateřský klub
Baník Most
Rok narození
1964
Typ licence
Licence A
Platnost licence
28.1.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
11.5. 17:00
AC131
VŠ Plzeň - Bohemians
20 : 34
11.5. 15:00
AC130
Starý Plzenec - Třeboň
29 : 31
16.3. 18:00
AC095
Bohemians - S.Vršovice
23 : 34
7.12. 18:00
AC062
S.Vršovice - Košutka
36 : 30
17.11. 18:00
AC043
Bohemians - Šťáhlavy "B"
30 : 19
9.11. 17:00
AC038
Košutka - Starý Plzenec
26 : 20
20.10. 17:00
AC025
Starý Plzenec - Šťáhlavy "B"
36 : 22
5.10. 17:00
AC016
Košutka - Bohemians
32 : 24
2.liga mužů SVČ
4.5. 17:00
AD125
Slavia - Liberec
28 : 29
13.4. 17:00
AD113
HC Žatec - TJ Sokol Bělá
28 : 23
6.4. 17:00
AD091
Jablonec - TJ Sokol Bělá
30 : 20
22.2. 17:30
AD075
Praha 4 - Libčice n. Vlt.
28 : 24
15.2. 16:00
AD068
Ml. Boleslav - Ústí n.L.
22 : 23
24.11. 10:30
AD050
HC Žatec - Liberec
31 : 35
10.11. 10:30
AD039
HC Žatec - Ústí n.L.
22 : 29
26.10. 13:00
AD035
Ústí n.L. - Praha 4
19 : 25
2.liga starších dorostenců Č
26.4. 12:20
AH117
HC Plzeň - D. Cerekev
18 : 17
6.4. 15:00
AH091
ELP Jablonec - HC Plzeň
23 : 13
2.3. 16:00
AH083
Sokol Kobylisy - Chrudim
24 : 22
9.11. 15:00
AH038
TJ košutka - HC Plzeň
30 : 19
26.10. 15:00
AH035
HSK Tygři - TJ košutka
21 : 35
5.10. 15:00
AH016
TJ košutka - TJ Sokol Úvaly
39 : 26
2.liga mladších dorostenců Č
7.12. 14:30
AK062
S.Vršovice - D.Králové
18 : 36
Žákovská liga starších žáků
8.2. 14:40
AO064
Sokol Úvaly A - V. Bystřice
14 : 31
8.2. 13:50
AO063
Zlín "A" - Talent A
15 : 14
8.2. 11:20
AO060
Sokol Úvaly A - Talent A
15 : 22
8.2. 09:40
AO058
Talent A - V. Bystřice
12 : 23
Český pohár žen
14.9. 11:00
APR012
Ústí n.L. - HC Plzeň
15 : 36
2.liga žen Č
3.5. 13:00
AS129
Kobylisy B - Slavoj Tachov
20 : 25
23.3. 15:00
AS105
Ústí n.L. - Č.Budějovice
23 : 27
Další
Kalendář
Předchozí kola
MD-265 Spartak Ústí n.L. - sobota 31.5.2014 9:30!!! - výsledky
video
online
Spartak Ústí n.L. A - Spartak Ústí n.L. "B"
12 : 2
video
online
DHK B Most - Loko Cheb B
6 : 6
video
online
Spartak Ústí n.L. "B" - Loko Cheb A
2 : 12
video
online
DHK B Most - Spartak Ústí n.L. A
7 : 12
video
online
Loko Cheb B - Loko Cheb A
5 : 10
video
online
Spartak Ústí n.L. "B" - DHK B Most
2 : 12
video
online
Spartak Ústí n.L. A - Loko Cheb B
7 : 12
video
online
Loko Cheb A - DHK B Most
11 : 4
video
online
Loko Cheb B - Spartak Ústí n.L. "B"
20 : 5
video
online
Loko Cheb A - Spartak Ústí n.L. A
11 : 10
Tabulka střelců
Sára Pavliščáková
HK Spartak Ústí n.L. "A"
129
Markéta Polívková
Lokomotiva Cheb A
86
Nina Jadlovská
Lokomotiva Cheb B
81
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Markéta Polívková
Lokomotiva Cheb A
13
Karla Kunová
Lokomotiva Cheb A
12
Lucie Daniela Vysoká
Lokomotiva Cheb B
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Daniela Vysoká
Lokomotiva Cheb B
14
Nina Jadlovská
Lokomotiva Cheb B
12
Tereza Michalcová
Lokomotiva Cheb B
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.