Ústecký krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Společná regionální liga starších žákyň
Rozpis soutěže
Společná regionální liga starších žákyň
Liga Ústeckého kraje mladších žáků
Společná regionální liga mladších žákyň
Liga Ústeckého kraje MINI 4+1 a přípravky 4+1
Spol. přebor st. žáků - finálová skupina
Spol. přebor st. žáků - skupina B
Společný přebor starších žáků
Krajské školní ligy
Václav Chmelíř
Mateřský klub
Lokomotiva Cheb
Rok narození
1963
Typ licence
Licence A
Platnost licence
5.1.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
10.5. 18:00
AC127
Šťáhlavy "B" - Talent Plzeň "B"
20 : 40
12.4. 18:00
AC109
Šťáhlavy "B" - Bohemians
18 : 27
30.3. 17:00
AC105
VŠ Plzeň - Talent Plzeň "B"
16 : 30
22.3. 17:00
AC101
Košutka - VŠ Plzeň
17 : 17
15.3. 18:00
AC091
Šťáhlavy "B" - Starý Plzenec
24 : 27
15.2. 17:00
AC067
Šťáhlavy "B" - Ledeč n.S.
24 : 19
30.11. 17:00
AC060
Košutka - Talent Plzeň "B"
25 : 29
24.11. 09:30
AC050
Talent Plzeň "B" - Sezimovo Ústí
26 : 23
21.9. 17:00
AC005
Košutka - Chodov B
29 : 14
1.liga starších dorostenců
24.11. 13:30
AG050
Talent Plzeň - Frýdek-Místek
38 : 26
2.liga starších dorostenců Č
22.3. 15:00
AH101
TJ košutka - HSK Tygři
29 : 17
30.11. 15:00
AH060
TJ košutka - Chrudim
26 : 26
30.11. 12:30
AH058
HC Plzeň - Chodov
19 : 36
21.9. 15:00
AH005
TJ košutka - Chodov
22 : 17
1.liga mladších dorostenců
24.11. 11:30
AJ050
Talent Plzeň - Frýdek-Místek
36 : 34
Český pohár mužů
31.8. 15:00
AN005
HC Žatec - VŠ Plzeň
22 : 25
Žákovská liga starších žáků
13.4. 14:15
AO153
Dukla 6 - Jičín
22 : 20
13.4. 13:30
AO152
Zubří - HK B Most
13 : 13
13.4. 12:00
AO150
HK B Most - Jičín
10 : 16
13.4. 09:45
AO147
Dukla 6 - HK B Most
24 : 14
13.4. 09:00
AO146
Talent A - Zubří
13 : 11
Český pohár žen
25.9. 17:30
APR018
Loko Cheb - Slavia
15 : 59
13.9. 18:30
APR014
Loko Cheb - SVŠ Plzeň A
18 : 16
7.9. 16:00
APR006
Loko Cheb - Slavoj Tachov
14 : 12
2.liga žen Č
6.4. 14:00
AS111
Slavoj Tachov - Kovofiniš Ledeč n.S.
30 : 20
5.4. 15:00
AS110
Loko Cheb - Astra
24 : 27
8.3. 15:00
AS096
Loko Cheb - Slavoj Tachov
24 : 20
22.2. 15:00
AS083
Loko Cheb - Č.Budějovice
23 : 19
9.2. 13:00
AS071
Slavoj Tachov - DHK Pardubice
22 : 24
8.12. 15:00
AS063
Slavoj Tachov - Kobylisy B
21 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
SD-165 Wendy Mělník - sobota 24.5.2014 9:00 - výsledky
video
online
HK Sptk Ústí n.L. - DHK B Most
11 : 6
video
online
HK Lovosice - Loko Cheb
9 : 9
video
online
Mělník - HK Sptk Ústí n.L.
5 : 11
video
online
Loko Cheb - DHK B Most
10 : 8
video
online
HK Sptk Ústí n.L. - HK Lovosice
10 : 4
video
online
Mělník - DHK B Most
6 : 16
video
online
Loko Cheb - HK Sptk Ústí n.L.
13 : 14
video
online
Mělník - HK Lovosice
2 : 9
video
online
DHK B Most - HK Lovosice
13 : 9
video
online
Mělník - Loko Cheb
11 : 13
Tabulka střelců
Eliška Konáriková
HK Spartak Ústí n.L.
195
Veronika Šumová
HK .A.S.A. Město Lovosice
136
Adéla Stříšková
DHK Baník Most
119
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Veronika Šumová
HK .A.S.A. Město Lovosice
17
Pavlína Musilová
Lokomotiva Cheb
17
Adéla Stříšková
DHK Baník Most
14
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michaela Čabradová
Lokomotiva Cheb
32
Barbora Tesařová
Lokomotiva Cheb
22
Radka Chaloupková
Wendy Mělník
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.