Ústecký krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Společná regionální liga starších žákyň
Rozpis soutěže
Společná regionální liga starších žákyň
Liga Ústeckého kraje mladších žáků
Společná regionální liga mladších žákyň
Liga Ústeckého kraje MINI 4+1 a přípravky 4+1
Spol. přebor st. žáků - finálová skupina
Spol. přebor st. žáků - skupina B
Společný přebor starších žáků
Krajské školní ligy
Václav Skala
Mateřský klub
TJ Sokol Libčice n.Vlt.
Rok narození
1947
Typ licence
Licence C
Platnost licence
7.5.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Pražský přebor žen
4.5. 14:00
BB074
Mělník - Háje
6 : 22
27.4. 14:00
BB072
Mělník - Radlice
14 : 15
Společný přebor mladších žáků
1.6. 14:20
BJ149
TJ Sokol Bělá - HC Všenory
8 : 11
1.6. 13:40
BJ148
L.Vršovice A - L.Vršovice B
27 : 7
1.6. 12:20
BJ146
L.Vršovice B - TJ Sokol Bělá
10 : 15
1.6. 11:40
BJ145
L.Vršovice A - HC Všenory
15 : 15
1.6. 10:20
BJ143
HC Všenory - L.Vršovice B
12 : 4
1.6. 09:40
BJ142
TJ Sokol Bělá - L.Vršovice A
9 : 11
31.5. 15:00
BJ140
Úvaly - Dukla 6
18 : 11
31.5. 14:20
BJ139
S.Vršovice - Mělník A
14 : 17
31.5. 12:20
BJ136
Chodov - S.Vršovice
14 : 19
31.5. 10:20
BJ133
Mělník A - Chodov
20 : 9
31.5. 09:40
BJ132
S.Vršovice - Dukla 6
12 : 18
13.4. 15:00
BJ010
Mělník A - Dukla 4
21 : 16
13.4. 14:20
BJ009
Ml. Boleslav - Zárubova
11 : 10
13.4. 13:00
BJ007
Dukla 4 - Ml. Boleslav
11 : 13
13.4. 12:20
BJ006
Zárubova - L.Vršovice A
16 : 14
13.4. 11:00
BJ004
Dukla 4 - Zárubova
13 : 11
13.4. 10:20
BJ003
Ml. Boleslav - L.Vršovice A
14 : 8
13.4. 09:00
BJ001
L.Vršovice A - Dukla 4
11 : 10
Spol. přebor st. žáků - skupina B
8.6. 14:20
CB069
HK B Most - TJ Sokol Bělá
13 : 9
8.6. 12:20
CB066
TJ Sokol Bělá - L.Vršovice
20 : 10
8.6. 11:40
CB065
HK B Most - Loko Louny
20 : 15
8.6. 10:20
CB063
Loko Louny - TJ Sokol Bělá
14 : 19
8.6. 09:40
CB061
L.Vršovice - HK B Most
10 : 22
8.6. 09:00
CB062
Mělník - TJ Sokol Bělá
8 : 18
Společný přebor starších žáků
19.10. 15:00
CC030
Úvaly - Loko Louny
14 : 8
19.10. 14:20
CC029
Kutná Hora - HK Lovosice
18 : 16
19.10. 13:00
CC027
HK Lovosice - Úvaly
15 : 15
19.10. 12:20
CC026
TJ Sokol Bělá - Kutná Hora
7 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
SD-165 Wendy Mělník - sobota 24.5.2014 9:00 - výsledky
video
online
HK Sptk Ústí n.L. - DHK B Most
11 : 6
video
online
HK Lovosice - Loko Cheb
9 : 9
video
online
Mělník - HK Sptk Ústí n.L.
5 : 11
video
online
Loko Cheb - DHK B Most
10 : 8
video
online
HK Sptk Ústí n.L. - HK Lovosice
10 : 4
video
online
Mělník - DHK B Most
6 : 16
video
online
Loko Cheb - HK Sptk Ústí n.L.
13 : 14
video
online
Mělník - HK Lovosice
2 : 9
video
online
DHK B Most - HK Lovosice
13 : 9
video
online
Mělník - Loko Cheb
11 : 13
Tabulka střelců
Eliška Konáriková
HK Spartak Ústí n.L.
195
Veronika Šumová
HK .A.S.A. Město Lovosice
136
Adéla Stříšková
DHK Baník Most
119
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Veronika Šumová
HK .A.S.A. Město Lovosice
17
Pavlína Musilová
Lokomotiva Cheb
17
Adéla Stříšková
DHK Baník Most
14
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michaela Čabradová
Lokomotiva Cheb
32
Barbora Tesařová
Lokomotiva Cheb
22
Radka Chaloupková
Wendy Mělník
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.