Ústecký krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Společná regionální liga starších žákyň
Liga Ústeckého kraje mladších žáků
Společná regionální liga mladších žákyň
Rozpis soutěže
Společná regionální liga mladších žákyň
Liga Ústeckého kraje MINI 4+1 a přípravky 4+1
Spol. přebor st. žáků - finálová skupina
Spol. přebor st. žáků - skupina B
Společný přebor starších žáků
Krajské školní ligy
Libor Skružný
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1967
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
25.5. 10:30
AA161
Lovosice - Hranice
32 : 29
17.5. 18:00
AA189
Zlín - KP Brno
29 : 26
4.5. 17:30
AA152
Jičín - Frýdek-Místek
25 : 23
20.4. 10:30
AA146
Hranice - Lovosice
29 : 27
15.3. 17:00
AA134
Lovosice - Frýdek-Místek
23 : 21
1.3. 18:00
AA127
Kopřivnice - Zlín
31 : 32
8.2. 17:00
AA111
Lovosice - Jičín
29 : 25
8.12. 10:30
AA083
Hranice - Zlín
31 : 22
23.11. 17:00
AA071
Lovosice - KP Brno
21 : 16
16.10. 19:00
AA045
Jičín - Lovosice
26 : 24
12.10. 17:00
AA038
KP Brno - Karviná
29 : 26
25.9. 18:00
AA024
Dukla - Karviná
27 : 25
15.9. 10:30
AA010
Přerov - Frýdek-Místek
29 : 26
2.liga mužů SVČ
28.11. 19:00
AD062
Slavia - Praha 4
24 : 29
24.11. 16:00
AD052
HK Lovosice B - Ústí n.L.
24 : 26
29.9. 16:00
AD008
HK Lovosice B - HC Žatec
31 : 21
1.liga starších dorostenců
24.11. 14:00
AG052
HK Lovosice - Dukla
27 : 35
29.9. 14:00
AG008
HK Lovosice - Talent Plzeň
26 : 29
1.liga mladších dorostenců
24.11. 12:00
AJ052
HK Lovosice - Dukla
19 : 23
29.9. 12:00
AJ008
HK Lovosice - Talent Plzeň
41 : 26
2.liga mladších dorostenců Č
3.5. 17:00
AK124
SSK Talent Plzeň B - TJ Sokol Bělá p.B.
31 : 31
12.4. 09:00
AK112
S.Vršovice - 1.HC Pardubice
18 : 36
8.3. 09:00
AK086
S.Vršovice - Třeboň
28 : 34
Český pohár mužů
19.2. 18:00
AN079
Dukla - Frýdek-Místek
27 : 26
2.10. 18:30
AN055
Ml. Boleslav - Lovosice
28 : 33
1.9. 16:00
AN001
Ml. Boleslav - S.Vršovice
30 : 25
W.H.I.L.
12.5. 18:00
AP163
Slavia - Most
26 : 26
26.4. 17:00
AP133
Slavia - Zlín
32 : 24
12.4. 18:00
AP127
Most - Partizánske
32 : 24
16.2. 17:30
AP094
Slavia - Partizánske
34 : 25
Další
Kalendář
Předchozí kola
MD-265 Spartak Ústí n.L. - sobota 31.5.2014 9:30!!! - výsledky
video
online
Spartak Ústí n.L. A - Spartak Ústí n.L. "B"
12 : 2
video
online
DHK B Most - Loko Cheb B
6 : 6
video
online
Spartak Ústí n.L. "B" - Loko Cheb A
2 : 12
video
online
DHK B Most - Spartak Ústí n.L. A
7 : 12
video
online
Loko Cheb B - Loko Cheb A
5 : 10
video
online
Spartak Ústí n.L. "B" - DHK B Most
2 : 12
video
online
Spartak Ústí n.L. A - Loko Cheb B
7 : 12
video
online
Loko Cheb A - DHK B Most
11 : 4
video
online
Loko Cheb B - Spartak Ústí n.L. "B"
20 : 5
video
online
Loko Cheb A - Spartak Ústí n.L. A
11 : 10
Tabulka střelců
Sára Pavliščáková
HK Spartak Ústí n.L. "A"
129
Markéta Polívková
Lokomotiva Cheb A
86
Nina Jadlovská
Lokomotiva Cheb B
81
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Markéta Polívková
Lokomotiva Cheb A
13
Karla Kunová
Lokomotiva Cheb A
12
Lucie Daniela Vysoká
Lokomotiva Cheb B
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Daniela Vysoká
Lokomotiva Cheb B
14
Nina Jadlovská
Lokomotiva Cheb B
12
Tereza Michalcová
Lokomotiva Cheb B
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.