Ústecký krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Společná regionální liga starších žákyň
Rozpis soutěže
Společná regionální liga starších žákyň
Liga Ústeckého kraje mladších žáků
Společná regionální liga mladších žákyň
Liga Ústeckého kraje MINI 4+1 a přípravky 4+1
Spol. přebor st. žáků - finálová skupina
Spol. přebor st. žáků - skupina B
Společný přebor starších žáků
Krajské školní ligy
Pavel Mošna
Mateřský klub
HK Slavia VŠ Plzeň
Rok narození
1968
Typ licence
Licence A
Platnost licence
19.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
muži
18.5. 17:00
A48
Bolevec M.A.T. - VŠ Plzeň "B"
25 : 27
26.4. 16:00
A33
Rokycany - Třemošná
21 : 20
13.10. 16:00
A23
Košutka B - Plzenec "B"
26 : 30
8.9. 10:30
A04
Plzenec "B" - Rokycany
22 : 15
1.liga mužů
12.4. 17:00
AB113
Loko Louny - Karviná B
26 : 26
15.3. 12:00
AB092
Dukla B - Bystřice p.H.
34 : 32
8.12. 15:00
AB063
Chodov - Bystřice p.H.
33 : 23
1.12. 17:00
AB056
Jičín "B" - Náchod
36 : 20
10.11. 13:00
AB039
Loko Louny - Dukla B
31 : 31
12.10. 18:00
AB019
Strakonice - Chodov
34 : 26
28.9. 18:00
AB007
Strakonice - Litovel
23 : 23
2 liga mužů JZČ
18.4. 19:30
AC104
Starý Plzenec - Košutka
27 : 25
30.3. 17:00
AC105
VŠ Plzeň - Talent Plzeň "B"
16 : 30
8.12. 17:00
AC063
Chodov B - Sezimovo Ústí
24 : 23
6.10. 09:30
AC017
Talent Plzeň "B" - Třeboň
26 : 23
1.liga starších dorostenců
1.12. 15:00
AG056
Jičín - Náchod
39 : 24
6.10. 13:30
AG017
Talent Plzeň - N.Veselí
27 : 23
2.liga starších dorostenců Č
16.11. 14:30
AH047
HC Plzeň - Chrudim
19 : 23
22.9. 09:30
AH003
HC Plzeň - TJ Sokol Úvaly
21 : 17
1.liga mladších dorostenců
1.12. 13:00
AJ056
Jičín - Strakonice
34 : 30
12.10. 16:00
AJ021
Strakonice - Talent Plzeň
31 : 29
6.10. 11:30
AJ017
Talent Plzeň - N.Veselí
33 : 35
28.9. 16:00
AJ010
Strakonice - Frýdek-Místek
31 : 31
2.liga mladších dorostenců Č
12.4. 14:30
AK113
Loko Louny - TJ Sokol Bělá p.B.
29 : 21
10.11. 15:00
AK039
Loko Louny - 1.HC Pardubice
33 : 28
Český pohár mužů
14.9. 14:45
AN033
Šťáhlavy "B" - Praha 4
20 : 26
1.liga žen
4.5. 14:30
AR127
Most B - Bohunice
28 : 21
22.3. 15:15
AR104
HC Plzeň - SVŠ Plzeň A
33 : 19
1.3. 12:00
AR085
Slavia B - Most B
25 : 20
16.2. 10:30
AR077
HC Plzeň - Otrokovice
22 : 27
Další
Kalendář
Předchozí kola
SD-165 Wendy Mělník - sobota 24.5.2014 9:00 - výsledky
video
online
HK Sptk Ústí n.L. - DHK B Most
11 : 6
video
online
HK Lovosice - Loko Cheb
9 : 9
video
online
Mělník - HK Sptk Ústí n.L.
5 : 11
video
online
Loko Cheb - DHK B Most
10 : 8
video
online
HK Sptk Ústí n.L. - HK Lovosice
10 : 4
video
online
Mělník - DHK B Most
6 : 16
video
online
Loko Cheb - HK Sptk Ústí n.L.
13 : 14
video
online
Mělník - HK Lovosice
2 : 9
video
online
DHK B Most - HK Lovosice
13 : 9
video
online
Mělník - Loko Cheb
11 : 13
Tabulka střelců
Eliška Konáriková
HK Spartak Ústí n.L.
195
Veronika Šumová
HK .A.S.A. Město Lovosice
136
Adéla Stříšková
DHK Baník Most
119
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Veronika Šumová
HK .A.S.A. Město Lovosice
17
Pavlína Musilová
Lokomotiva Cheb
17
Adéla Stříšková
DHK Baník Most
14
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michaela Čabradová
Lokomotiva Cheb
32
Barbora Tesařová
Lokomotiva Cheb
22
Radka Chaloupková
Wendy Mělník
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.