Ústecký krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Společná regionální liga starších žákyň
Rozpis soutěže
Společná regionální liga starších žákyň
Liga Ústeckého kraje mladších žáků
Společná regionální liga mladších žákyň
Liga Ústeckého kraje MINI 4+1 a přípravky 4+1
Spol. přebor st. žáků - finálová skupina
Spol. přebor st. žáků - skupina B
Společný přebor starších žáků
Krajské školní ligy
Josef Čapek
Mateřský klub
Jiskra Třeboň
Rok narození
1991
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
3.5. 17:00
AB126
Loko Louny - Dvůr Králové
21 : 19
13.4. 15:00
AB111
Chodov - Jičín "B"
32 : 22
29.3. 12:00
AB105
Dukla B - Loko Louny
31 : 20
15.3. 18:00
AB091
Strakonice - Karviná B
25 : 19
7.12. 17:00
AB065
Náchod - Dukla B
34 : 26
30.11. 18:00
AB055
Strakonice - Bohunice
40 : 34
16.11. 18:00
AB045
Jičín "B" - Chodov
25 : 30
10.11. 16:30
AB042
N.Veselí - Náchod
26 : 27
26.10. 18:00
AB031
Strakonice - N.Veselí
27 : 26
21.9. 13:00
AB006
Loko Louny - Litovel
23 : 32
2 liga mužů JZČ
4.5. 17:00
AC121
Č.Budějovice - Šťáhlavy "B"
30 : 18
5.4. 17:00
AC079
Šťáhlavy "B" - VŠ Plzeň
23 : 20
22.3. 18:00
AC099
S.Vršovice - Č.Budějovice
25 : 22
9.3. 10:30
AC089
Sezimovo Ústí - Ledeč n.S.
24 : 15
1.3. 15:30
AC080
Ledeč n.S. - Starý Plzenec
18 : 32
8.12. 17:00
AC066
Č.Budějovice - Ledeč n.S.
23 : 22
29.9. 17:00
AC011
Č.Budějovice - Starý Plzenec
26 : 36
2.liga mužů SVČ
1.3. 10:30
AD080
Kolín - TJ Sokol Bělá
32 : 24
21.9. 10:30
AD006
HC Žatec - Slavia
21 : 33
1.liga starších dorostenců
7.12. 14:30
AG065
Náchod - Dukla
24 : 46
16.11. 16:00
AG045
Jičín - HK Lovosice
25 : 28
10.11. 12:30
AG042
N.Veselí - Náchod
41 : 23
2.liga starších dorostenců Č
4.5. 15:00
AH121
Loko Č.Budějovice - ELP Jablonec
28 : 18
3.5. 10:30
AH123
Sokol Kobylisy - HSK Tygři
30 : 21
12.4. 15:00
AH112
D. Cerekev - HSK Tygři
19 : 18
1.3. 13:00
AH080
ZJ Kovofiniš Ledeč - HC Plzeň
35 : 14
8.12. 15:00
AH066
Loko Č.Budějovice - ZJ Kovofiniš Ledeč
24 : 26
29.9. 15:00
AH011
Loko Č.Budějovice - HC Plzeň
20 : 17
1.liga mladších dorostenců
15.3. 16:00
AJ095
Strakonice - Ostrava
35 : 29
16.11. 14:00
AJ045
Jičín - HK Lovosice
23 : 37
Další
Kalendář
Předchozí kola
SD-165 Wendy Mělník - sobota 24.5.2014 9:00 - výsledky
video
online
HK Sptk Ústí n.L. - DHK B Most
11 : 6
video
online
HK Lovosice - Loko Cheb
9 : 9
video
online
Mělník - HK Sptk Ústí n.L.
5 : 11
video
online
Loko Cheb - DHK B Most
10 : 8
video
online
HK Sptk Ústí n.L. - HK Lovosice
10 : 4
video
online
Mělník - DHK B Most
6 : 16
video
online
Loko Cheb - HK Sptk Ústí n.L.
13 : 14
video
online
Mělník - HK Lovosice
2 : 9
video
online
DHK B Most - HK Lovosice
13 : 9
video
online
Mělník - Loko Cheb
11 : 13
Tabulka střelců
Eliška Konáriková
HK Spartak Ústí n.L.
195
Veronika Šumová
HK .A.S.A. Město Lovosice
136
Adéla Stříšková
DHK Baník Most
119
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Veronika Šumová
HK .A.S.A. Město Lovosice
17
Pavlína Musilová
Lokomotiva Cheb
17
Adéla Stříšková
DHK Baník Most
14
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michaela Čabradová
Lokomotiva Cheb
32
Barbora Tesařová
Lokomotiva Cheb
22
Radka Chaloupková
Wendy Mělník
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.