Ústecký krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Společná regionální liga starších žákyň
Rozpis soutěže
Společná regionální liga starších žákyň
Liga Ústeckého kraje mladších žáků
Společná regionální liga mladších žákyň
Liga Ústeckého kraje MINI 4+1 a přípravky 4+1
Spol. přebor st. žáků - finálová skupina
Spol. přebor st. žáků - skupina B
Společný přebor starších žáků
Krajské školní ligy
Marián Šiška
Mateřský klub
Sokol Vršovice
Rok narození
1965
Typ licence
Licence A
Platnost licence
31.7.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
22.2. 19:45
AC074
Talent Plzeň "B" - Chodov B
36 : 20
16.2. 17:00
AC071
Chodov B - Košutka
26 : 22
23.11. 18:00
AC053
Třeboň - Ledeč n.S.
36 : 16
13.10. 18:00
AC021
Bohemians - Talent Plzeň "B"
20 : 26
12.10. 15:30
AC023
Ledeč n.S. - Sezimovo Ústí
20 : 20
29.9. 18:00
AC010
Bohemians - Sezimovo Ústí
19 : 22
22.9. 16:30
AC002
VŠ Plzeň - Č.Budějovice
29 : 26
22.9. 14:45
AC003
Starý Plzenec - Bohemians
29 : 28
2.liga mužů SVČ
3.5. 17:00
AD123
Libčice n. Vlt. - Ústí n.L.
32 : 18
13.4. 17:00
AD112
Slavia - Ústí n.L.
32 : 23
23.3. 17:00
AD099
Slavia - Ml. Boleslav
25 : 25
9.3. 17:30
AD088
Praha 4 - Ml. Boleslav
27 : 25
14.12. 18:00
AD055
Jablonec - Ml. Boleslav
23 : 23
9.11. 13:00
AD037
Liberec - Jablonec
25 : 29
26.10. 17:00
AD031
Jablonec - Libčice n. Vlt.
25 : 24
19.10. 17:00
AD029
Slavia - Zruč n.S.
29 : 24
5.10. 17:00
AD016
Zruč n.S. - Praha 4
28 : 30
1.liga starších dorostenců
30.4. 18:30
AG111
HK Lovosice - Jičín
27 : 20
30.3. 15:00
AG106
Jičín - Ostrava
36 : 13
22.2. 17:45
AG074
Talent Plzeň - HK Lovosice
25 : 28
2.liga starších dorostenců Č
27.4. 14:00
AH120
Loko Č.Budějovice - TJ Sokol Úvaly
31 : 21
16.2. 13:00
AH071
Chodov - TJ košutka
31 : 23
14.12. 16:15
AH055
ELP Jablonec - Loko Č.Budějovice
21 : 18
8.12. 17:00
AH061
Chrudim - ELP Jablonec
18 : 17
26.10. 15:00
AH031
ELP Jablonec - Sokol Kobylisy
24 : 22
1.liga mladších dorostenců
30.4. 17:00
AJ111
HK Lovosice - Jičín
34 : 32
30.3. 13:00
AJ106
Jičín - Ostrava
23 : 21
22.2. 15:45
AJ074
Talent Plzeň - HK Lovosice
30 : 35
2.liga mladších dorostenců Č
11.5. 15:00
AK131
1.HC Pardubice - Náchod
44 : 26
27.4. 12:00
AK120
Č.Budějovice - Náchod
34 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
SD-165 Wendy Mělník - sobota 24.5.2014 9:00 - výsledky
video
online
HK Sptk Ústí n.L. - DHK B Most
11 : 6
video
online
HK Lovosice - Loko Cheb
9 : 9
video
online
Mělník - HK Sptk Ústí n.L.
5 : 11
video
online
Loko Cheb - DHK B Most
10 : 8
video
online
HK Sptk Ústí n.L. - HK Lovosice
10 : 4
video
online
Mělník - DHK B Most
6 : 16
video
online
Loko Cheb - HK Sptk Ústí n.L.
13 : 14
video
online
Mělník - HK Lovosice
2 : 9
video
online
DHK B Most - HK Lovosice
13 : 9
video
online
Mělník - Loko Cheb
11 : 13
Tabulka střelců
Eliška Konáriková
HK Spartak Ústí n.L.
195
Veronika Šumová
HK .A.S.A. Město Lovosice
136
Adéla Stříšková
DHK Baník Most
119
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Veronika Šumová
HK .A.S.A. Město Lovosice
17
Pavlína Musilová
Lokomotiva Cheb
17
Adéla Stříšková
DHK Baník Most
14
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michaela Čabradová
Lokomotiva Cheb
32
Barbora Tesařová
Lokomotiva Cheb
22
Radka Chaloupková
Wendy Mělník
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.