Ústecký krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Společná regionální liga starších žákyň
Rozpis soutěže
Společná regionální liga starších žákyň
Liga Ústeckého kraje mladších žáků
Společná regionální liga mladších žákyň
Liga Ústeckého kraje MINI 4+1 a přípravky 4+1
Spol. přebor st. žáků - finálová skupina
Spol. přebor st. žáků - skupina B
Společný přebor starších žáků
Krajské školní ligy
Matěj Veselý
Mateřský klub
TJ Sparta Kutná Hora
Rok narození
1997
Typ licence
Licence C
Platnost licence
24.1.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Přebor Prahy starších žákyň
17.5. 09:05
BE182
Slavia - DHK Pardubice B
18 : 6
Společný přebor mladších žákyň
31.5. 13:45
BI130
TJ Turnov - Sparta Kutná Hora
13 : 15
31.5. 12:35
BI128
TJ Sokol Bělá - TJ Turnov
12 : 9
31.5. 11:25
BI126
Kobylisy II B - TJ Sokol Bělá
13 : 16
31.5. 10:15
BI124
TJ Sokol Bělá - Sparta Kutná Hora
9 : 14
31.5. 09:05
BI122
Wendy Mělník - TJ Sokol Bělá
18 : 13
Společný přebor mladších žáků
27.4. 10:50
BJ035
Mělník A - S.Vršovice
20 : 13
27.4. 09:40
BJ033
Úvaly - Mělník A
17 : 17
27.4. 08:30
BJ031
Kutná Hora - Úvaly
9 : 21
Spol. přebor st. žáků - finálová skupina
10.5. 14:30
CA030
HK Lovosice - Kutná Hora
11 : 20
10.5. 13:10
CA028
Dukla 6 - HK Lovosice
26 : 16
10.5. 11:50
CA026
Sokol Úvaly A - Dukla 6
9 : 27
10.5. 10:30
CA024
Dukla 6 - Kutná Hora
12 : 14
10.5. 09:10
CA022
Chodov - Dukla 6
6 : 26
Společný přebor starších žáků
22.9. 11:10
CC005
TJ Sokol Bělá - HK B Most
10 : 10
22.9. 09:50
CC003
Úvaly - HK B Most
14 : 11
22.9. 08:30
CC001
Kutná Hora - Úvaly
16 : 10
Společný přebor mladších žáků
14.9. 09:50
CD003
Sokol Úvaly B - Mělník A
7 : 10
14.9. 09:10
CD002
Úvaly - Ml. Boleslav
21 : 11
Společný přebor mladších žákyň
21.9. 14:30
CV010
Sparta Kutná Hora - TJ Turnov
15 : 11
21.9. 13:10
CV008
Wendy Mělník - TJ Turnov
8 : 9
21.9. 11:10
CV005
TJ Sokol Bělá - TJ Turnov
10 : 5
21.9. 09:50
CV003
DHKPardubice - TJ Turnov
16 : 6
21.9. 08:30
CV001
Sparta Kutná Hora - DHKPardubice
8 : 14
Další
Kalendář
Předchozí kola
SD-165 Wendy Mělník - sobota 24.5.2014 9:00 - výsledky
video
online
HK Sptk Ústí n.L. - DHK B Most
11 : 6
video
online
HK Lovosice - Loko Cheb
9 : 9
video
online
Mělník - HK Sptk Ústí n.L.
5 : 11
video
online
Loko Cheb - DHK B Most
10 : 8
video
online
HK Sptk Ústí n.L. - HK Lovosice
10 : 4
video
online
Mělník - DHK B Most
6 : 16
video
online
Loko Cheb - HK Sptk Ústí n.L.
13 : 14
video
online
Mělník - HK Lovosice
2 : 9
video
online
DHK B Most - HK Lovosice
13 : 9
video
online
Mělník - Loko Cheb
11 : 13
Tabulka střelců
Eliška Konáriková
HK Spartak Ústí n.L.
195
Veronika Šumová
HK .A.S.A. Město Lovosice
136
Adéla Stříšková
DHK Baník Most
119
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Veronika Šumová
HK .A.S.A. Město Lovosice
17
Pavlína Musilová
Lokomotiva Cheb
17
Adéla Stříšková
DHK Baník Most
14
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michaela Čabradová
Lokomotiva Cheb
32
Barbora Tesařová
Lokomotiva Cheb
22
Radka Chaloupková
Wendy Mělník
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.